Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anasayfa10/AGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Okulumuzun Akademik Kadrosu

3 posters
YazarMesaj
Ramazan Altuntas
ÜYE
ÜYE
Ramazan Altuntas

Okulumuzun Akademik Kadrosu Empty
MesajKonu: Okulumuzun Akademik Kadrosu   Okulumuzun Akademik Kadrosu Icon_minitimeÇarş. Mart 11, 2009 12:18 am

Okulumuzun Akademik Kadrosu G1qgtpy7iwo5943l96x
Unvan? : Okul Müdürü
Ad? Soyad? : ?rfan KAY?UN
Bran?? : Muhasebe
Öz Geçmi?i
1963 Elaz?? do?umlu. Gazi Üniversitesi Meslek E?itim Fakültesi Ticaret ve Turizm E?itimi Bölümü mezunu. Marmara Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü´nde muhasebe i?letme bölümünde yüksek lisans. Meslekte 17. y?l. Evli ve 2 çocuk babas?.

Okulumuzun Akademik Kadrosu 9fev1dw0ikkjp58ibu7
Unvan? : Okul Ba? Müdür Yard?mc?s?
Ad? Soyad? : Mehmet Ali Dilmaç
Bran?? : Kimya
Öz Geçmi?i
Do?um: 01/02/1960 Çaykara / TRABZON. Bitirilen okullar: Ta?ç?lar Çaykara ?lkokulu, Erzurum Yavuz Selim Ö?retmen Lisesi, Erzurum Kaz?m Karabekir E?t.End. Fizik Kimya Biyoloji Bölümü, Anadolu Üniversitesi Kimya Bölümü. Kat?n?lan Hizmetiçi E?itim Programlar?: Bilgisayar Kursu, Trafik Kursu, Çevre Kursu, Satranç Antrenörlü?ü. Meslekteki 28. y?l. Evli 4 çocuk babas?. Hobiler: Futbol, masatenisi, voleybol, atletizm, satranç, sinema, a?aç dikimi. E-posta: malidilmac@umraniyetml.k12.tr

Okulumuzun Akademik Kadrosu 8l66n5cedd13zx23t1s8
Unvan? : Müdür Yard?mc?s?
Ad? Soyad? : Metin Topkara
Bran?? : Turizm
Öz Geçmi?i
Do?um: 1971 - Per?embe/Ordu. E?itim: Per?embe Yeniköy ?lkokulu, Ordu Merkez Öceli Köyü Ortaokulu, Per?embe Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Gazi Üniversitesi Meslek E?itim Fak. Turizm Ö?retmenli?i. Kat?l?nan Hizmetiçi E?itim Programlar?: Okul Yöneticili?i, Satranç Ant?renörlü?ü. Meslekte 13. y?l. Evli, 1 çocuk babas?. Hobiler: Seyahat etmek, yemek pi?irmek. E-posta: metintopkara@umraniyetml.k12.tr

Okulumuzun Akademik Kadrosu Iihcw1jn189le9yfqvx2
Ad? Soyad? : Murat O?uz
Bran?? : Meslek Dersleri
Öz Geçmi?i
Do?um: 1975 – Tosya / Kastamonu. E?itim: Nam?k Kemal ?lkokulu, Fatih ?lkö?retimokulu, Tosya Lisesi, Uluda? Üniversitesi ??BF ?ktisat Bölümü. Kat?l?nan Hizmetiçi E?itim Programlar?: Pedagojik Formasyon Kursu, Muhasebe Ö?retmenli?i Formasyon Kursu, Rehberlik E?itim Semineri, Bilgisayar ve internet kullan?m? kursu. Meslekte 9. y?l. Evli 2 çocuk babas?. Hobiler: Maket ev. E-posta: siniz: muratoguz@umraniyetml.k12.tr

Okulumuzun Akademik Kadrosu Dihyyxilf2e5mr5vpnf8
Ad? Soyad? : Adem ?ar
Bran?? : Meslek Dersleri- (Muhasebe Böl. Sefi)
Öz Geçmi?i
Do?um. 1978 - S?VAS. E?itim: Gazipa?a ?lkö?retim Okulu (Artova/TOKAT), Artova Lisesi (Artova/TOKAT), Sivas Anadolu Ticaret Meslek Lisesi, Gazi Üniversitesi Ticaret ve Turizm E?t. Fak.. Kat?l?nan Hizmetiçi E?itim Programlar?: ?nternet ve bilgisayar kullan?m?, bilgisayarl? muhasebe. Meslekte 6. y?l. Evli ve 1 çocuk babas?. Hobiler: Bilgisayar kullanmak, haberleri takip etmek, müzik dinlemek. E-posta: ademsar@umraniyetml.k12.tr

Okulumuzun Akademik Kadrosu 8z56ym376lt5weh3ck

Ad? Soyad? : O?uz Kamil Ercantürk
Bran?? : Edebiyat
HAKKINDA B?LG? YOK ….

Okulumuzun Akademik Kadrosu Zznnx71gfdznoidt41
Unvan? : Bili?im Teknolojileri Alan ?efi
Ad? Soyad? : Emrullah Ate?
Bran?? : Bilgisayar
Öz Geçmi?i
Elaz?? do?umlu. ?lk ve orta ö?renim hayat? Elaz??da geçti. Üniveriteyi Marmara Üniversitesi Teknik E?itim Fakültesi Bilgisayar Ö?retmenli?i Bölümünde okudu. Meslekte 9. y?l. Evli. 1 çocuk babas?.

Okulumuzun Akademik Kadrosu Uti8l9n3fko2hyzkcw
Unvan? : Rehber Ö?retmen
Ad? Soyad? : Dil?ah Özcan
Bran?? : Rehberlik
Öz Geçmi?i
Do?um: 1977 – ?STANBUL. E?itim: Trakya Üniversitesi Restorasyon, ?stanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Dan??manl?k. Kat?l?nan Hizmetiçi E?itim Programlar?: Psiko sosyal Aile Dinamikleri Çal??mas?, Problem Odakl? Grup Oturumu, Mesleki Yönlendirme. Meslekte 2. y?l. Evli. Hobiler: Kayak, kitap okumak, sinema. E-posta :dilsahozcan@umraniyetml.k12.tr

Okulumuzun Akademik Kadrosu O74sx1x73ux0j1w8n4u6
Ad? Soyad? : Olgun H?d?r
Öz Geçmi?i
Do?um: 1969 – BULANCAK. E?itim: Erdo?an Köyü ?lkokulu , Erdo?an Köyü Orta Okulu, Bulancak Ticaret Meslek Lisesi, Gazi Üniversitesi Mesleki E?itim Fakültesi Ticaret E?itimi Bölümü. Kat?l?nan Hizmetiçi E?itim Programlar?: Bilgisayar yaz?l?m kullan?m kursu, donan?m kursu. Meslekte 16. y?l. Evli, 2 çocuk babas?. Hobiler: ?ark? söylemek, çocuklar?mla oyun oynamak E-posta: olgunhidir@umraniyetml.k12.tr

Okulumuzun Akademik Kadrosu Uvkgw68hq9rhdzekggjc
Unvan? : Ö?retmen
Ad? Soyad? : Abdullah Bö?ürcü
Bran?? : Co?rafya
Öz Geçmi?i
1975 Amasya do?umlu. E?itim Durumu: Uluköy ilkö?retimokulu ( Amasya ), Ümraniye Lisesi, ?stanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Co?rafya Bölümü. Kurs Ve Di?er E?itimler: Kandilli Rasathanesi Deprem Ve Afetlerde Uzmanl?k Kursu, Rehberlik ve Dan??manl?k Semineri, Temel Bilgisayar Kursu, Av Kursu. Meslekte 10. y?l. Do?a gezisi, av, kitap okuma. Evli

Okulumuzun Akademik Kadrosu 78f1ud50301wkmypdjd
Ad? Soyad? : Asiye Atalay
Bran?? : Meslek dersleri
Öz Geçmi?i
Do?um: 1960 - ANKARA. E?itim: Hac? Tu?rul ?lkokulu, ?stiklal Ortaokulu, Bursa Ö?retim Lisesi, Ankara Gazi Üniversitesi ?ktisat Fakültesi. Kat?l?nan Hizmetiçi E?itim Programlar?: Rehberlik E?itim ve Dan??manl?k, Bilgisayar ??letmenli?i, Ticaret Turizm E?itimine Uyum Kursu, Bilgisayarl? Muhasebe. Meslekte 10. y?l. Evli – 2 çocuk annesi. Hobiler: Kitap okumak, yürümek, al??veri? yapmak, mutfak i?leri. E-posta: asiyeatalay@umraniyetml.k12.tr

Okulumuzun Akademik Kadrosu Ewiw49iouwo68c1v8kfd
Ad? Soyad? : Ni?dem Tümay
Öz Geçmi?i
Do?um: 1977 / Sakarya. E?itim: Bas?nköy ?lkokulu, M.Ali Y?lmaz Ortaokulu, Üsküdar K?z Lisesi, Kocaeli Üniversitesi Teknik E?itim Fakültesi Bilgisayar Ö?retmenli?i. Kat?l?nan Hizmetiçi E?itim Programlar?: Haz?rlay?c? E?itim, Temel E?itim, Rehberlik E?itimi. Meslekte 6. y?l. Evli 1 çocuk annesi. Hobiler: Kitap okumak, müzik dinlemek. E-posta: nigdemtumay@umraniyetml.k12.tr

Okulumuzun Akademik Kadrosu L8hb7byjpd8xoe9h2hn
Ad? Soyad? : Elif Köklü
Öz Geçmi?i
Do?um: 1968 – Tarsus. E?itim: Sakarya ?lkokulu, Kas?m Ekenler Ortaokulu, Tarsus Lisesi, Çukurova Üniversitesi ?k. ve ?d. Bil. Faf. ?ktisat Bölümü. Kat?l?nan Hizmetiçi E?itim Programlar?: Rehberlik E?itmenlik ve Dan??manl?k Kursu, Gazi E?t. Ö?retmenlik Mes. Ders. Uyum Kursu, Bilgisayar ??letmenli?i Kursu, ETA E?itim Semineri. Meslekte 8. y?l. Evli 1 çocuk annesi. Hobiler: Seyahat, müzik, kitap okumak, tenis, film izlemek. E-posta: elifkoklu@umraniyetml.k12.tr

Okulumuzun Akademik Kadrosu Id00ruwh5rb4ntr3p
Ad? Soyad? : Bahar Denizler
Öz Geçmi?i
Do?um: 1978 - Kahramanmara?. E?itim: Fatih ?lkokulu, Pazarc?k Ortaokulu, Pazarc?k Çok Programl? Lisesi, Gazi Üniversitesi. Kat?l?nan Hizmetiçi E?itim Programlar?: Temel ve Haz?rlay?c? E?itim. Meslekte 3. y?l. Evli. Hobiler: Tiyatroya gitmek, radyo dinlemek, kitap okumak, tarihi yerleri gezmek. E-posta: bahardenizler@umraniyetml.k12.tr

Okulumuzun Akademik Kadrosu Xkkh3ncs8cijvw3ysm5v
Ad? Soyad? : Talip Zeki ?enyurt
Bran?? : Din Ve Ahlak Kül.
Öz Geçmi?i
Hakk?nda pek bi?ey bilinmiyor. Ara?t?r?yoruz

Okulumuzun Akademik Kadrosu Ut503khlflh2rn8mtif0
Ad? Soyad? : Muhammed Ali Eyüpo?lu
Bran?? : Beden E?itimi
Öz Geçmi?i
Do?um: 1969 - Frankfurt. E?itim: Kavac?k Selahattin Karaka?l? ?lkokulu, Kavac?k Ortaokulu, Pa?abahçe Ferit ?nal Lisesi, Marmara Üniversitesi ****** E?itim Fak. Beden E?itimi ve Ö?retmenli?i Bölümü. Kat?l?nan Hizmetiçi E?itim Programlar?: Bedensel ve zihinsel engelliler yüzme semineri. Meslekte 11. y?l. Evli. Hobiler: Scuba, sualt? hokey, sualt? rugby, yüzme, futbol, sinema, foto?rafç?l?k alanlar?nda çal??t?r?c?l?k ve faaliyet. E-posta: malieyupoglu@umraniyetml.k12.tr

Okulumuzun Akademik Kadrosu Jz0dkb5zv12g9esr9x
Ad? Soyad? : Hasan Bal
Öz Geçmi?i
Do?um 1980 – S?VAS. E?itim: ?cadiye ?lkö?retim Okulu, Sultantepe ?ÖO, Haydarpa?a Teknik Lisesi, Marmara Üniversitesi Bilgisayar ve Kontrol Ö?retmenli?i. Meslekte: 1. y?l. Evli. Hobiler: Kitap okumak, futbol, akvaryum. E-posta: hasanbal@umraniyetml.k12.tr

Okulumuzun Akademik Kadrosu Suoc2bd8iwtswqjw09fm
Ad? Soyad? : Y?ld?ray Yalman
Öz Geçmi?i
Do?um: 1982 - KARS. E?itim: Turgut Reis ?ÖO, 19 May?s Lisesi, Kocaeli Teknik Lisesi, Kocaeli Üniversitesi teknik E?itim Fakültesi Bilgisayar Ö?retmenli?i Bölümü. Meslekte 2. y?l. Evli. Hobiler: Kitap okumak, yürüyü? yapmak. E-posta:yildirayyalman@umraniyetml.k12.tr

Okulumuzun Akademik Kadrosu E7389y7ctbrk28ldltm
Ad? Soyad? : Necati Öz
Öz Geçmi?i
Do?um: 1969 – Sinop/Dikmen. E?itim: Bülent Osma ?lkokulu, Dar?ca Lisesi (Orta K?sm?), Gebze Teknik Lisesi (End. Elektronik), Marmara Üniversitesi Teknik E?itim Fakültesi Bilgisayar ve Kontrol Ö?retmenli?i. Kat?l?nan Hizmetiçi E?itim Programlar?: E-Ticaret Kursu. Meslekte 5. y?l. Evli, Esra Zeynep ve Ay?e Elif´in babas?. Hobiler: Tabiki foto?raf, sinema, kitap, bilgisayar, bilgisayar oyunlar?, Kocaelispor. E-posta: necatioz@umraniyetml.k12.tr

Okulumuzun Akademik Kadrosu Db2d20h12immspef8o
Ad? Soyad? : Hasan Hüseyin Özmen
Bran?? : Fizik
Öz Geçmi?i
Do?um: 1978 – SAMSUN. E?itim: Merkez ?lkokulu (Aybast?-ORDU), Gazi Turhan Bey Ortaokulu(Uzunköprü-ED?RNE), Edirne Lisesi (Süper), Marmara Üniversitesi ****** E?itim Fakültesi Fizik ö?retmenli?i, Yeditepe Üniversitesi (Master) E?itim Yönetimi Ve Denetimi. Meslekte 4. y?l. Bekar. Hobiler: Futbol veya basketbol oynamak, satranç oynamak, masa tenisi oynamak, arkada? ortamlar?nda sohbetler yapmak, maç seyretmek. E-posta adresiniz: huseyinozmen@umraniyetml.k12.tr

Okulumuzun Akademik Kadrosu 6grbxkm2shhiinxec7
BURHAN YILMAZ
AdmiN
Admin
Admin
AdmiN

MesajKonu: Geri: Okulumuzun Akademik Kadrosu   Okulumuzun Akademik Kadrosu Icon_minitimeÇarş. Mart 11, 2009 8:09 pm

helal olsu nramazan ben yapmaya üşeniodum sen yapmışsın Very Happy
https://ticaret10a.yetkin-forum.com
Ramazan Altuntas
ÜYE
ÜYE
Ramazan Altuntas

MesajKonu: Geri: Okulumuzun Akademik Kadrosu   Okulumuzun Akademik Kadrosu Icon_minitimeÇarş. Mart 11, 2009 8:17 pm

SAOL ADMİN

Okulumuzun Akademik Kadrosu K41lhzyp6f247ppjtlf

BY WANTEDWOLF
Ramazan Akil Aydın
ModeratöR
ModeratöR
Ramazan Akil Aydın

MesajKonu: Geri: Okulumuzun Akademik Kadrosu   Okulumuzun Akademik Kadrosu Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 8:53 pm

burhan reiise baqqq....
http://umrsimdisaadet.tr.gg/

Okulumuzun Akademik Kadrosu
1 sayfadaki 1 sayfası